Dla Ciebie

FUNDACJA realizuje swoje cele statutowe poprzez różnorodne działania.
Wśród najczęściej występujących są bezpłatne:

  • Indywidualne spotkania z każdym, kto chce zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Wystarczy napisać do nas listel lub zadzwonić i umówić się na spotkanie w godzinach od 10. 00 do 17.00 w siedzibie Fundacji.
  •  Barbara Szałapska i Roman Szałapski są Konsultantami krajowej Infolinii Koalicji Dr Rath w Obronie Zdrowia. To daje możliwość indywidualnych i grupowych konsultacji z dziedziny medycyny komórkowej, której twórcą jest doktor Matthias Rath.  Więcej o medycynie komórkowej: http://www.dr-rath-koalicja.pl
  • Konsultacje są najczęściej osobiste w siedzibie Fundacji lub za pomocą poczty internetowej lub telefonicznie. Barbara Szałapska, telefon: 48 55 279 63 68 codziennie od 16.00 do 18.00, a Roman Szałapski, telefon 48 605 225 675 codziennie od 9.00 do 20.00
  • W siedzibie Fundacji działa Punkt Konsultacyjny Koalicji Dr Rath w Obronie Zdrowia, który symbolicznie otworzyła 20 marca 2012 roku doktor Aleksandra Niedzwiecki , która jest przewodniczącym zarządu (CEO) i dyrektorem badań Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii. W tym Punkcie można poznać działanie wszystkich mieszanek synergistycznych Dr Rath, wśród nich: Vitacor Plus, LyCin, Arteriforte, Enercor, Prolisin C, Diacor i pozostałe.
  • W Punkcie Konsultacyjnym można przejść indywidualnie lub grupowo Kurs Podstawowy Medycyny Komórkowej, zdać egzamin online i otrzymać certyfikat Ukończenia Kursu Podstawowego Medycyny Komórkowej.
  • W Punkcie Konsultacyjnym można otrzymać wskazówki jak bezpośrednio zamawiać w Holandii z 10% upustem mieszanki synergistyczne Dr Rath oraz know how dotyczące działalności jako Konsultant wraz z możliwością zarobkowania: rszalapski@wp.pl
  • W siedzibie Fundacji, która mieści się w tym samym miejscu, co Punkt Konsultacyjny, można nauczyć się przyrządzać samodzielnie zdrowe i smaczne śniadania, obiady i kolacje.
  • W siedzibie Fundacji można poznać klasyczne metody oczyszczania organizmu z patogenów, toksyn cywilizacyjnych, utleniaczy (oksydanty), nadmiernie zgromadzonych kwasów oraz poznać metody oczyszczania wątroby z pasożytów i kamieni żółciowych oraz innych złogów.
  • W siedzibie Fundacji są osoby, które mają certyfikaty świadczące o wiedzy i umiejętnościach przeprowadzenia kuracji metodą profesora Ashkara – NIA, czyli usuwania karcynogenów z organizmu. Osoby te omawiają zasady i rezultaty takiej kuracji.
  • W siedzibie Fundacji spontanicznie organizowane są kameralne spotkania Klubu Zdrowych Kobiet, na które chętnie przychodzą również mężczyźni J. Podczas spotkań prezentowane i omawiane są nowości z zakresu profilaktyki zdrowia. Ostatnio sporo wiedzy utrwaliliśmy sobie o wodzie, szczególnie tej zjonizowanej i o niskim współczynniku redox.
W siedzibie Fundacji organizowane są kameralne spotkania Klubu Zdrowych Kobiet, na które chętnie przychodzą również panowie . Podczas spotkań prezentowane i omawiane są nowości z zakresu profilaktyki zdrowia. Spotkaniom zawsze towarzyszy dobra atmosfera, podobno to pomaga przyswoić wiedzę. Fot. Henryk Dobrzański

W siedzibie Fundacji organizowane są kameralne spotkania Klubu Zdrowych Kobiet, na które chętnie przychodzą również panowie . Podczas spotkań prezentowane i omawiane są nowości z zakresu profilaktyki zdrowia. Spotkaniom zawsze towarzyszy dobra atmosfera, podobno to pomaga przyswoić wiedzę.
Fot. Henryk Dobrzański